Ventura Group Ventura Group

VIP karta – trumfové eso pro věrné hosty

Vsaďte na naši VIP kartu a výhody máte v kapse.

Co je ve hře?

Každý 10. oběd zdarma.

9x se u nás naobědváte a na 10. oběd vás zveme my. Na VIP kartu si nechte potvrdit vždy hlavní jídlo z poledního menu. Po každém 9. obědu dostanete od personálu voucher na 10. oběd zdarma. Výměnou za tento voucher u nás máte příště polévku a hlavní chod z poledního menu dle vašeho výběru. Na oběd zdarma si zajdete tam, kde vás ten den zrovna víc osloví naše nabídka.

Až 10 % útraty si odnesete zpět.

Na VIP kartě sčítáme vaši veškerou konzumaci. Když u nás utratíte tisícovku, připíšeme vám na kartu 50 Kč. Jakmile vaše celková útrata v historii karty přesáhne 50 000 Kč, začnete od nás za každou utracenou tisícovku dostávat 70 Kč. Po překročení hranice 100 000 Kč vám vrátíme za každou tisícovku 100 Kč. Bonusy získáváte i za pokrmy z poledního menu.

Váš bohatší společenský život.

Jíst a pít v milé společnosti je zdravější než o samotě, vezměte s sebou přátelé a blízké, ať vám se sbíráním pomůžou. Buďte granti a pozvěte je. Každý takový dobrý skutek se vám vrátí v podobě bonusů na kartě.

BENEFIT PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE

Vysíláte své zaměstnance služební cesty? Nebo pro ně hledáte originální způsob odměňování? Naše karty jsou mnohem lepší než obyčejné stravenky. Karty vám nabijeme jednorázově nebo pravidelně na domluvený obnos, nastavíme podmínky, za kterých je možné ho čerpat, a měsíčně vám zašleme položkové vyúčtování. Napište nám. Naše sales manažerka upraví nabídku na míru vašim požadavkům.

Jak to funguje?

  • Vyžádejte si VIP kartu od našeho personálu a vyplňte registrační formulář.
  • Kartu můžete využít už zítra. Aktivujeme ji během 24 hodin od odevzdání rezervačního formuláře.
  • Předložte VIP kartu obsluze před každým placením. Z útraty, kterou zaplatíte, se vám přičtou bonusy.
  • Aktuální stav bonusů můžete sledovat na každé účtence.
  • Karta je nepřenosná. Bonusy z více karet není možné skládat.
  • Nasbírané bonusy platí 1 rok od posledního použití karty. Pokud kartu nepoužijete více než 2 roky, přestane automaticky platit.
  • Získané bonusy využijete kdykoli ve formě slevy na další konzumaci.

Ke stažení

Nejvěrnější hosty každý rok odměňujeme originálními cenami z portfolia našich služeb.

Ventura Group