Ventura Group Ventura Group

Provozujeme hotely a restaurace s chutí, od srdce.

Buďte našimi hosty.

Jsme rodinná firma, která vlastní zajímavé prostory v Praze. Protože máme rádi společnost, rozhodli jsme se, že to v nich musí žít. Každý u nás najde své místo. V některých se dobře bydlí a v jiných zase dobře sedí, pije a jí.

 Každé naše jídlo má příběh

Za prvotřídním chuťovým zážitkem stojí prvotřídní šéfkuchaři a prvotřídní suroviny. Máme obojí. Menu všech restaurací sestavují profesionálové, uznávaní v gastronomických kruzích. Inovujeme tradiční české pokrmy pomocí moderních technologií a přizpůsobujeme je chutím 21. století. I vaše babička si nám přijde říct o recept.

O pivo se staráme jako o vlastní

Naše pivo, ať už Plzeňský Prazdroj nebo Velkopopovický Kozel, je vyhlášené po celé Praze. Jeho ošetření a skladování věnujeme výjimečnou pozornost. Hýčkáme ho ve velkých tancích a naši výčepní jsou mistři svého oboru.

VAŠI hosté jsou i NAŠI hosté

Pořádáme akce. Ať už jsou to zabijačkové hody, grilování v některé restauraci, nebo večírek u vás doma. S týmem Českého cateringu přijedeme kamkoli. Na louku i zámek. Nepotřebujeme vodu ani elektřinu. Dovezeme si všechno včetně výčepu nebo mobilní pece na pizzu. Vaříme přímo na místě a ladíme výzdobu podle stylu akce.

Chcete mít od všeho pokoj? Zajistíme vám ten pravý

Ubytujeme vás v prostorném moderním apartmánu nebo třeba ve velkorysých secesních bytech pod Petřínem. Všechny pokoje i byty zařizujeme tak, jako bychom chystali své vlastní a respektujeme při tom dispozice konkrétního prostoru i jeho genia loci.

Rozvíjíme českou tradici

Ať už připravujeme svíčkovou nebo zařizujeme apartmán, myslíme v první řadě na českou tradici. Uznáváme její hodnoty a chceme je inovovat. Využíváme k tomu nejnovější poznatky v daných oblastech, moderní technologie, špičkové suroviny i design. Za kvalitou provedení si proto hrdě stojíme a přejeme si, abyste se u nás cítili jako doma.

Ventura Group je rodina

Jsme rodinná firma a jsme tu pro všechny, kterým jsou naše hodnoty blízké. Nasloucháme svým hostům i zaměstnancům. Záleží nám na tom, abychom rozvíjeli kulturu české moderní gastronomie i ubytování společně. Jsme tým srdcařů-odborníků a práce nás baví. 

Ventura Group