Ventura Group Ventura Group

Provozujeme hotely a restaurace s chutí, od srdce.

Buďte našimi hosty.

Jsme rodinná firma, která vlastní zajímavé prostory v Praze. Protože máme rádi společnost, rozhodli jsme se, že to v nich musí žít. Každý u nás najde své místo. V některých se dobře bydlí a v jiných zase dobře sedí, pije a jí.

 Každé naše jídlo má příběh

Za prvotřídním chuťovým zážitkem stojí prvotřídní šéfkuchaři a prvotřídní suroviny. Máme obojí. Menu všech restaurací sestavují profesionálové, uznávaní v gastronomických kruzích. Inovujeme tradiční české pokrmy pomocí moderních technologií a přizpůsobujeme je chutím 21. století. I vaše babička si nám přijde říct o recept.

O pivo se staráme jako o vlastní

Naše pivo, ať už Plzeňský Prazdroj nebo Velkopopovický Kozel, je vyhlášené po celé Praze. Jeho ošetření a skladování věnujeme výjimečnou pozornost. Hýčkáme ho ve velkých tancích a naši výčepní jsou mistři svého oboru.

VAŠI hosté jsou i NAŠI hosté

Pořádáme akce. Ať už jsou to zabijačkové hody, grilování v některé restauraci, nebo večírek u vás doma. S týmem Českého cateringu přijedeme kamkoli. Na louku i zámek. Nepotřebujeme vodu ani elektřinu. Dovezeme si všechno včetně výčepu nebo mobilní pece na pizzu. Vaříme přímo na místě a ladíme výzdobu podle stylu akce.

Chcete mít od všeho pokoj? Zajistíme vám ten pravý

Ubytujeme vás v historickém domě ze 14. století přímo u Karlova mostu, v prostorném moderním apartmánu nebo třeba ve velkorysých secesních bytech pod Petřínem. Všechny pokoje i byty zařizujeme tak, jako bychom chystali své vlastní a respektujeme při tom dispozice konkrétního prostoru i jeho genia loci.

Ventura Group