Hotel a apartmány

Residence
U Černého orla

Historie tohoto malebného hotelu sahá až do poloviny 14. století a možná i dále. Nejstarší zmínka z věhlasného Tomkova místopisu udává, že tu v té době stával palác mohučského arcibiskupa Ludwiga. Dnes dům vítá hosty z celého světa. Stala se z něj Residence U Černého orla disponující 11 dvoulůžkovými pokoji, jedním podkrovním apartmánem a restaurací na špičkové úrovni vše dekorované v dobové výzdobě. Náš rodinný hotel je ideální volbou pro romantické pobyty či páry milující historii a hledající odpočinek.

více informací >

Anděl Apartments Praha

Útulný penzion poblíž samého centra města. Nabízíme Vám pohodlné ubytování v šestnácti apartmánech zařazených do čtyř typů ve zcela rekonstruovaném domě poblíž Vltavy. Apartmány se nacházejí ve druhém poschodí a okna jsou situována do ulice nebo do dvora.
Všechny jsou vybaveny zakázkovým nábytkem, kuchyňskými spotřebiči, nádobím a vším dalším potřebným k tomu, abyste se u nás cítili jako doma. Podkrovní pokoje jsou klimatizovány, což oceníte obzvláště v letních měsících. Zůstanete u nás jednu noc, nebo celý rok? Rozhodnutí je pouze na Vás!

více informací >

Anděl Apartments Praha II

Komfortní penzion ve zcela zrekonstruovaném klasickém měšťanském domě. Dům je vybaven výtahem pro zvýšení kvality ubytování. V nabídce jsou čtyři typy apartmánů. Díky své poloze v klidné ulici poblíž komerčního centra Nový Smíchov je penzion ideální jak pro městskou dovolenou, tak pro obchodní cesty. Vzhledem k jeho centrálnímu umístění jsou všechna oblíbená místa Prahy rychle a snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. Recepce je společná s penzionem Anděl Apartments Praha, který se nachází v bezprostřední blízkosti, v ulici Nádražní 114 (zhruba 100 metrů).

více informací >

Kamera Apartments

Příjemný penzion v progresivně se rozvíjející části Prahy s výbornou dopravní dostupností centra města. Nabízíme vám pohodlné ubytování v jedenácti apartmánech zařazených do tří typů ve zcela rekonstruovaném domě. Všechny jsou vybaveny zakázkovým nábytkem, TV se satelitním příjmem, vysokorychlostním připojením k internetu, kuchyňkou s veškerými kuchyňskými spotřebiči, nádobím a vším dalším potřebným k tomu, abyste se u nás cítili jako doma. Je možné využít parkoviště s nepřetržitou ostrahou přímo u objektu. Díky poloze penzionu přímo u tramvajové zastávky je centrum města rychle a dobře dostupné.

více informací >

Kontakt

Máte na nás nějaký dotaz? Potřebovali byste více informací k naši nabídce nemovitostí nebo byste chtěli vytvořit cenovou kalkulaci ke cateringovým službám? Napište nám do níže umístěného formuláře zprávu, připojte své kontaktní údaje a my se Vám v nejbližší době ozveme zpět.

VENTURA, spol. s r.o.

Pod Žvahovem 11, 152 00 Praha 5

info@venturapraha.cz
www.venturapraha.cz

IČ: 45795878, DIČ: CZ45795878