Gastronomie a catering

Catering

Staráme se o celkový koncept stravování v našich restauracích a zabýváme se cateringem (Český catering). Do všech námi poskytovaných služeb se promítá naše flexibilita a kreativita. Zaměřujeme se zejména na moderně pojatou českou gastronomii. Při přípravě pokrmů respektujeme tradiční postupy a řídíme se naší filozofií – vařit tak, jak se patří, pouze z kvalitních čerstvých surovin a bez konveniencí.

více informací >

Plzeňský restaurant Anděl

Plzeňský restaurant Anděl

více informací >

Restaurace
U Černého orla

Restaurace U Černého orla

více informací >

Restaurace Kozlovna

Velice oblíbený podnik na Smíchově, který je vyhlášený svým lahodným tankovým Velkopopovickým Kozlem. Pochutnat si tu můžete i na nefalšovaných českých pokrmech, kterých nebude na talíři nikdy málo, servírovaných příjemným personálem. Členité prostory restaurace vyzývají také k pořádání večírků a jiných akcí. Vyhoďte si s námi z kopýtka!

více informací >

Restaurace Kamera

Zapomeňte na starosti každodenního života a přijďte na jiné myšlenky při dobrém jídle nebo si jen vychutnejte dobré tankové plzeňské pivo s přáteli. To vše si můžete dopřát v naší restauraci Kamera. Atmosféra Vás vrátí zpět v čase a ochotný personál se postará, abyste se cítili jako doma. Vaše chuťové buňky potěší výběr typicky českých dobrot a budete překvapeni příznivými cenami. Zatímco si dospělí v klidu užívají zábavu, pro děti jsme připravili koutek se spoustou hraček a pohádek.

více informací >

Kontakt

Máte na nás nějaký dotaz? Potřebovali byste více informací k naši nabídce nemovitostí nebo byste chtěli vytvořit cenovou kalkulaci ke cateringovým službám? Napište nám do níže umístěného formuláře zprávu, připojte své kontaktní údaje a my se Vám v nejbližší době ozveme zpět.

VENTURA, spol. s r.o.

Pod Žvahovem 11, 152 00 Praha 5

info@venturapraha.cz
www.venturapraha.cz

IČ: 45795878, DIČ: CZ45795878